Przyspieszanie Laptopa

Informacje o usłudze

Koszt: od 80zł brutto

Czas realizacji: 1 dzień roboczy

Laptop działa wolno?

Laptop działa wolno?

Czy Twój laptop działa bardzo wolno? Programy ładują się znacznie wolniej niż dotychczas? System uruchamia się w nieskończoność?

Jest to częsty problem. Jeśli jest to związane z oprogramowaniem, problem pomoże rozwiązać usuwanie zbędnych programów z systemu, wyłączając zbędne aplikacje ładujące się automatycznie przy starcie lub czyszcząc sprzęt z nadmiaru nagromadzonych plików tymczasowych.

Jeśli problem jest związany ze sprzętem, prawdopodobnie będzie jeszcze gorzej w miarę upływu czasu. W drastycznych przypadkach, np. przy kończoncych swój żywot dyskach twardych, może dojść do utraty danych.
Znajdziemy przyczynę wolnej pracy Twojego laptopa

Często jesteśmy proszeni o ofertę cenową, by przyspieszyć laptopa.
Problem polega na tym, iż nie ma jednej odpowiedzi. Istnieje wiele różnych przyczyn dlaczego laptop jest „zamulony” i działa wolno.
Jeśli dysk twardy powoli kończy żywot, czyszczenie laptopa, przeinstalowanie itp. nic nie da.
Znajdziemy przyczynę

Przyczyną spowolnienia laptopa jest inny dla każdej maszyny, więc będziemy musieli zobaczyć laptopa, by wycenić tą usługę.
Szybka diagnoza

Nie możemy powiedzieć dokładnie, co przyspieszy laptopa bez diagnostyki. Co możemy zrobić, to dać bezpłatną wycenę. Podczas diagnostyki, możemy zaoferować wiele opcji w zależności od Twoich potrzeb.
Usługi wykonujemy SZYBKO

Z reguły wykonujemy usługę tego samego dnia. W zależności od usługi i skomplikowania zadania, czas realizacji może się przedłużyć do 3 dni.

Niezależnie od usterki, zdiagnozujemy ją szybko.

Zapraszamy do dostarczenia sprzętu.
Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!